15 Nisan 2011 Cuma

Alışveriş Zaa-maa-nı

Evet bu günlerde canımın sıkıntısı çok fazlaydı.Ne yapsam geçiremedim diyordum ki alışveriş yapmadığım aklıma geldi.

Daha doğrusu biraz dolaşmaya ihtiyacım vardı diye düşündüm .Şöööyle bir güzel Kapalıçarşı'yla başlayıp gidebildiğim kadar yere gittim birazcıkta alışveriş yaptım tabi duramadım.
Bir de süse püse meraklı teyzeme aldım bu alttaki kahve takımını.Bayıldı .Yapılan kahve de ayrıca güzeldi :)Sonracığıma leopardan asla vazgeçemeyen ben kendimi yine leopara verdim tabi.Stradivarius'tan aldığım kahverengi hırkayla da hoş bir ikili olacaklar.Bu havalara güven olmuyor en iyisi kat kat giyinmek ve duruma göre üstümüzdekileri çıkarmak veya eklemeler yapmak.


Meraklısına not, pazardan aldım bu iki çantayı ama bayıldım .Çok kullanışlı içindeki zincirini pek kullanacağımı sanmıyorum ama yorulursam diye içinde tutmakta fayda var.


Efenim leopar demişken kemerini almazsam olmaz. (evet evet bugün sadece leoparlı şeyler aldım.Gözüm döndü.)

Aksesuaaaar, aksesuaaaar ..Olmazsa olmazlarımız bunlar hepsini de seve seve toparladım aldım :)


Bu şalı çok sevdim, Taksim'de girdiğim pasajların birinde tek başına köşede duruyordu .''BENİİ ALLLL'' diyordu hem de .Ben de gittim aldım tabi.
Mat oje almakla ilgili çok düşüncelerim vardı, alsam mı almasam mı,nasıl durur diye ama 2 tanesini alarak denedim bugün .Çok beğendim ve en kısa zamanda diğerlerinden de almalıyım.

Neyse ben gideyim cicilerimi yerleştirmeye ..

Sağlıklı ve mutlu kalınn ...

7 yorum:

 1. Güle güle kullaaaan ;) Baya bir toplamışın yalnız leoparları :D :D Kahve ve bej tonlarını çok seviyorsun gördüğüm kadarıyla . Ben de hiç giyemiyorum o renkte şeyleri ya :( Pazar çantaların,daha doğrusu clutch ların çok hoşmuş ;)

  YanıtlaSil
 2. Şal ve çantaya bittim:) Güle güle kullan:)

  YanıtlaSil
 3. Junkhead ..Teşekküüür etttim :) aslında bu aralar tamamen kahveye taktım diyebilirim .Dolabımın çok renkli olduğuna karar verip birazda koyultma düşüncesine girdim ama seviyorum :)

  inanırsakolurbence ..ben de şalımı çok sevdim :) arkadaşıma almak için tekrar geri döndük ama o kadar çok yere girmişiz ki bulamadık :/

  YanıtlaSil
 4. En iyisini yapmışsın valla! Canım çekti :)

  YanıtlaSil
 5. o kadar güzel ki yani alışverişin verdiği o muhteşem duygu yok başka bir şey de :)

  YanıtlaSil
 6. Güle güle kullan ben de neon olanlarını denemek istiyorum;)

  YanıtlaSil
 7. Neon olanların hepsini aldım sanırım bunlarda son 2'siydi .Hâlâ denemedim ama hiç birini :)

  Teşekküür ederim :)

  YanıtlaSil